0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار پاسور مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International European Championship, Qualification Group G
لهستان
-
-
مقدونیه
inprogress
۲۲:۱۵
اسلوونیا
-
-
اتریش
inprogress
۲۲:۱۵
  International European Championship, Qualification Group C
استونی
-
-
آلمان
inprogress
۲۲:۱۵
بلاروس
۱
۲
هلند
Finished
۱۹:۳۰
  International European Championship, Qualification Group E
ولز
-
-
کرواتیا
inprogress
۲۲:۱۵
مجارستان
۱
۰
ازربایجان
Finished
۱۹:۳۰
  International بازی های دوستانه بین المللی
برزیل
۱
۱
نیجریه
Finished
۱۵:۳۰
آرژانتین
۶
۱
اکوادور
Finished
۱۷:۳۰
اسلواکیا
-
-
پاراگوئه
inprogress
۲۲:۱۵
آفریقای جنوبی
۲
۱
مالی
Finished
۱۶:۳۰
کنیا
۰
۱
Mozambique
Finished
۱۶:۳۰
بنین
۲
۲
زامبیا
Finished
۱۸:۳۰
  International European Championship, Qualification Group I
اسکاتلند
۶
۰
سان مارینو
Finished
۱۹:۳۰
قزاقستان
۰
۲
بلژیک
Finished
۱۶:۳۰
کیپروس
۰
۵
Russia
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil مسابقات قهرمانی برزیل سری آ
پالمیراس
۱
۰
بوتافوگو
Finished
۰۳:۳۰
اتلتیکو پارانانس
-
-
فلامینگو
inprogress
۲۲:۳۰
فلامینزه
۲
۰
باهیا
Finished
۰۱:۳۰
اینتر ناسیونال رس
-
-
سانتوس
inprogress
۲۲:۳۰
واسکو دا گاما
-
-
Fortaleza EC CE
inprogress
۲۲:۳۰
سیارا
-
-
اوای
inprogress
۲۲:۳۰
  Australia لیگ
پرث گلوری
۱
۱
بریسبان رور
Finished
۱۰:۳۰
ولینگتون فونیکس
۰
۱
Western United FC
Finished
۰۸:۳۰
  Japan جی لیگ ۲
ونتفورت کوفو
۱
۱
توچیگی
Finished
۱۰:۳۰
مارچیدا زلویا
۰
۰
Kagoshima United
Finished
۱۱:۳۰
اهیم
۰
۱
نیگاتا البیرکس
Finished
۰۹:۳۰
توکوشیما وورتیس
۲
۱
فجیانو اوکایاما
Finished
۰۸:۳۰
اومیا آردیجا
-
-
اویسپا فوکوکا
Cancelled
۰۸:۳۰
  Portugal جام اتحادیه باشگاه های انگلستان گروهA
اسپورتینگ براگا
۲
۱
ماریتیمو مادیرا
Finished
۱۷:۳۰
پنافیل
۱
۲
پاکوس فریرا
Finished
۱۸:۳۰
  Spain لالیگا 2
هواسکا
۱
۱
Racing De Santander
Finished
۱۹:۳۰
UD Las Palmas
-
-
RC Deportivo La Coruna
inprogress
۲۲:۳۰
نومانسیا
۰
۱
رئال ساراگوسا
Finished
۱۷:۳۰
الباسته بالومپی
۱
۲
رئال اوویدو
Finished
۱۹:۳۰
CD Mirandes
۲
۱
Fuenlabrada CF
Finished
۱۳:۳۰
  Japan جام جی لیگ حذف
کاشیما انتلیرس
۰
۰
کاواساکی فرونتال
Finished
۱۳:۳۰
کنسادول ساپورو
۱
۰
گامبا اوزاکو
Finished
۰۷:۳۰
  Netherlands بخش اول
SBV Excelsior
۳
۲
دودرخت
Finished
۱۶:۰۰
ولندام
۱
۱
دن بوش
Finished
۱۳:۴۵
آلمیره سیتی
۱
۱
گو اهد ایگلز
Finished
۱۶:۰۰
  China سوپر لیگ چین
بیجینگ رینهی
۱
۴
چونگکینگ لیفان
Finished
۱۵:۰۵
  Brazil مسابقات قهرمانی برزیل سری ب
فیگیرنس
۲
۱
امریکا مینیرو
Finished
۰۱:۳۰
  Russia پی اف ال،شرق
زنیت ایرکوتسک
۲
۰
Fk Novosibirsk
Finished
۱۱:۳۰
  International Youth مسابقات دوستانه زیر 23 سال
Peru
-
-
Colombia
Finished
۲۱:۴۵
  Chile Copa Chile
کلوب دپورتیو یونیورسیداد کاتولیکا
۲
۰
یونیون لا کالرا
Finished
۰۲:۴۵
اسپانیول
۲
۱
ائوداکس ایتالیانو
Finished
۰۰:۱۵
  Argentina Primera Nacional, Group A
CA Belgrano
۲
۲
فرو کاریل اوست
Finished
۰۱:۱۰
Estudiantes BA
-
-
CA Atlanta
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
گویلرمو براون
-
-
نیوا چیکاگو
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Peru دسته برتر، کلاسورا
ایاکوچو
۲
۰
دپورتیوو مونیسیبال
Finished
۰۰:۰۰
Carlos Mannucci
۳
۳
اسپورت اوانکایو
Finished
۰۲:۱۵
یونیورسیتاریو د دپورتس
۰
۰
اسپورتینگ کریستال
Finished
۰۴:۳۰
Pirata FC
۱
۱
اسپورت بویز اسوکیاتیون
Finished
۱۹:۳۰
  USA USL, Championship
Sacramento Republic FC
۲
۳
Orange County SC
Finished
۰۶:۰۰
Louisville City FC
۸
۳
Swope Park Rangers
Finished
۰۲:۳۰
Fresno FC
۲
۲
Los Angeles Galaxy II
Finished
۰۶:۰۰
Tulsa Roughnecks FC
۲
۱
New Mexico United
Finished
۰۳:۳۰
Phoenix Rising FC
۱
۲
Real Monarchs Slc
Finished
۰۶:۰۰
Charleston Battery
۱
۲
Loudoun United FC
Finished
۲۱:۳۰
Saint Louis FC
۰
۱
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۴:۰۰
Nashville SC
۲
۰
کارولینای شمالی
Finished
۰۳:۳۰
LAS Vegas Lights
۰
۲
Reno 1868 FC
Finished
۰۶:۰۰
Tampa Bay Rowdies
۱
۱
ایندی الون
Finished
۰۳:۰۰
Memphis 901 FC
۱
۲
Charlotte Independence
Finished
۰۳:۳۰
Tacoma Defiance
۲
۰
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۵:۳۰
  Russia پی اف ال،اورال_پوولژی
FC Zvezda Perm
۱
۳
Lada-Universitet
Finished
۱۴:۳۰
FC Tyumen
۰
۰
چلیابینسک
Finished
۱۳:۳۰
کاماز
۰
۰
زنیت ایژوسک
Finished
۱۴:۳۰
Fc Ufa-2
۱
۲
اورال- یکاترینبورگ
Finished
۱۳:۳۰
  England لیگ۱
Coventry City
۰
۱
Tranmere Rovers
Finished
۱۴:۳۰
  China لیگ 2 چین، پلی اف
Taizhou Yuanda
۲
۲
جیانکسی لیانشنگ
Finished
۱۰:۳۰
  Colombia پرایمرا ای،کلاسورا
میلوناریوس
۱
۲
امریکا دی کالی
Finished
۰۴:۱۵
آلیانزا پترولرا
۰
۱
دپورتیوو تولیما
Finished
۰۱:۵۰
دپورتیوو کالی
۰
۰
ایندپندینته سانتا
Finished
۰۱:۳۰
ایکوداد
-
-
اونسی کالداس
inprogress
۲۲:۳۰
  England Amateur سوپر لیگ اف آ 2 زنان
دورهام
۰
۱
Blackburn Rovers LFC
Finished
۱۴:۳۰
  Japan لیگ نادشیکو ژاپن زنان
Yamato Sylphid
۰
۲
چیفور ای‌اس الفن سایتاما
Finished
۰۹:۰۰
  Costa Rica دسته برتر، کامپیناتو اینویرنو
کارتاگینس
۲
۲
مونیسیپال پرز زلدون
Finished
۲۰:۳۰
هردیانو
۴
۰
دپورتیوو ساپریسا
Finished
۰۵:۳۰
  Venezuela Primera Division Reserve League
Deportivo Lara
۰
۱
Zamora Fc
Finished
۰۰:۰۰
Lala Fc
-
-
Atletico Venezuela
inprogress
۲۲:۳۰
  Mexico بخش سگوندا
نوئوو چیمالوکان
۰
۴
Deportivo Cafessa
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Cafessa
۰
۲
اونام پوماس 2
Finished
۰۳:۳۰
  USA لیگ فوتبال ملی بانوان
کارولینای شمالی کوریج
۳
۲
اسکای بلو
Finished
۰۲:۳۰
پورتلند تورنس
۰
۰
واشنگتون اسپریت
Finished
۰۶:۰۰
اورلاندو پراید
۲
۲
سیتل رین اف سی
Finished
۰۳:۰۰
یوتا رویالز
۲
۱
هوستون دش
Finished
۰۴:۳۰
  Russia سیبریا هایگر لیگ
زنیت -م ایرکوتسک
۲
۴
راسوت-رس. کراینویارسک
Finished
۰۸:۳۰
  Croatia دسته یک، زنان
Znk Lepoglava
۲
۳
ویکتوریجا
Finished
۱۳:۳۰
Znk Katarina Zrinski
-
-
اوسیجک
inprogress
۱۷:۰۰
  Spain دسته افتخار جوانان - گروه 4
Calavera CF
۲
۱
Real Betis Balompie Youth
Finished
۱۴:۰۰
  Peru دسته دوم
لوس کایمنز
-
-
اتلتیکو گرائو
Finished
۲۱:۳۰
  Argentina پرایمرا سی
ایتوزاینگو
-
-
الپورونیر
inprogress
۲۲:۰۰
  Argentina Primera Nacional, Group B
براون دی ادروگو
-
-
سارمینتو
Finished
۲۲:۰۰
آل بویز
-
-
سانتامارینا
Finished
۲۲:۰۰
Gimnasia Y Esgrima Mendoza
-
-
جیمناسیا اسگریما جوجوی
inprogress
۲۳:۳۰
  South Africa Premier League, Reserve
Bloemfontein Celtic
۵
۰
Cape Town City Fc
Finished
۱۳:۳۰
  Portugal مسابقات قهرمانی پرتغال، گروه ب
FC Arouca
۱
۰
گندومار
Finished
۱۷:۳۰
  Denmark دسته دوم، گروه 1
آوارتا
۰
۳
Vanloese IF
Finished
۱۴:۳۰
  Mexico Copa MX, Group 4
تیبورونس روجوس دی ویراکروز
۰
۱
دپورتیوو تولوکا
Finished
۰۵:۳۰
  International Youth U22 Friendly Games
China
۰
۰
Saudi Arabia
Finished
۱۵:۰۵
  Portugal مسابقات قهرمانی پرتغال، گروه آ
ویزلا
۲
۱
اسوسیاکائو دسپورتیوا الیویرنسه
Finished
۱۷:۳۰
  Belgium دسته یک Bمرحله اول
Sporting Lokeren
۱
۱
یونیون سنت -گیلویز
Finished
۱۷:۳۰
  Chile دسته دوم
سانتیاگو واندرز
۵
۱
کوبرلوا کالاما
Finished
۲۱:۳۰
یونیون سن فیلیپه
-
-
CD Santa Cruz
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
کلوب د دپورتس والدیویا
-
-
نوبلینس
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
دپورتس پورتو مونت
۱
۳
ملیپيلا
Finished
۰۰:۳۰
دپورتس کوپیاپو
۰
۰
San Luis De Quillota
Finished
۰۱:۳۰
  International Clubs بازی های دوستانه باشگاهی
بانگکوک یونایتد
۵
۱
چاینات
Finished
۱۲:۳۰
Bloemfontein Celtic
۲
۰
کایزر چییفس
Finished
۱۶:۳۰
  Portugal مسابقات قهرمانی پرتغال، گروه سی
پرایینسی
۳
۱
یونیاو لیریا
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden دامالسونسکان، زنان
روزنگارد
۳
۳
لینشوپینگ
Finished
۱۷:۳۰
اسکیلستونا یونایتد
۱
۰
لیمهام بانکفلو
Finished
۱۸:۳۰
واکسجو
۲
۱
کیف اوربرو دفف
Finished
۱۵:۳۰
ویتسجو گیک
۲
۰
کیریستیانساند
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Amateur لیگ منطقه ای شمال
اولدنبورگ
۲
۰
جددلوح
Finished
۱۴:۳۰
Holstein Kiel II
۰
۰
هاولس
Finished
۱۵:۳۰
Hannoverscher SC
۱
۲
Heider SV
Finished
۱۶:۳۰
اینتراخت نوردرستیدت
۱
۲
لوبک
Finished
۱۵:۳۰
  Portugal سگوندا لیگا
کووا پیداد
۰
۲
Sporting Farense
Finished
۱۷:۳۰
UD Vilafranquense
۳
۲
یونیاو دپورتیوا اولیویرنس
Finished
۱۸:۳۰
  Greece 3rd League, Group 1 (4)
Enosi Alexandroypolis
۱
۰
Doxa Theologou
Finished
۱۶:۳۰
Panseraikos FC
۱
۱
Apollon Paralimniou FC
Finished
۱۶:۳۰
Kilkisiakos
۰
۳
Pandramaikos
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Carioca, Serie C
Tomazinho FC RJ
-
-
Buzios RJ
Finished
۲۱:۳۰
  Argentina Primera B, Apertura
CD Armenio
-
-
CSD Flandria
Finished
۲۲:۰۰
  Malawi Super League
Kamuzu Barracks
۲
۳
TN Stars
Finished
۱۶:۰۰
  Romania Liga 2 Women, Seria 1
Carmen Bucuresti
-
-
Ladies Targu Mures
Finished
۱۱:۳۰
  Russia دسته 1، بانوان
Podolchanka Podolsk
۱
۵
Chertanovo-2 Moscow
Finished
۱۴:۳۰
Uor N2 Moscow
۲
۲
ریازان-وی دی وی-۲
Finished
۱۶:۳۰
  Greece 3rd League, Group 6 (4)
Panarkadikos
۱
۲
Kitheronas Kaparelliou
Finished
۱۶:۳۰
  Slovakia لیگ
سلاووج تربیسوو
۳
۱
کفس کومارنو
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil U23 Campeonato Aspirantes
Gremio FB Porto Alegrense RS
۰
۱
SC Internacional RS
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Copa Santa Catarina
Figueirense FC SC
-
-
Fluminense SC
Finished
۲۱:۳۰
Joinville SC
-
-
CA Tubarao SC
Finished
۲۲:۰۰
Brusque SC
-
-
Avai FC SC
inprogress
۲۲:۳۰
Clube Nautico Almirante Barroso SC
۰
۱
Clube Nautico Marcilio Dias SC
Finished
۱۷:۳۰
  Panama لیگ فوتبال پاناما، اپرتورا
چوریلو
-
-
Atletico Chiriqui
inprogress
۲۳:۳۰
  Argentina دسته برتر، بانوان
استیودنتس دی لا پلاتا
-
-
Atletico Lanus
inprogress
۲۲:۰۰
  Venezuela دسته برتر، کلاسورا
اتلتیکو ونزوئلا
-
-
موناگاس
inprogress
۲۳:۳۰
دپورتیوو لارا
-
-
دپورتیوو تاچیرا
inprogress
۲۳:۳۰
Llaneros De Guanare FC
-
-
اراگوا
inprogress
۲۳:۳۰
  Uganda لیگ برتر
Wakiso Giants FC
۲
۱
پرولاین
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie C, Girone B
Virtus Vecomp Verona
۳
۱
SSD Vis Pesaro 1898
Finished
۱۶:۳۰
فانو
۰
۰
Rimini FC 1912
Finished
۱۶:۳۰
Cesena FC
۱
۳
سانبندتس کلسیو
Finished
۱۶:۳۰
فرالپی سالو
۱
۰
سودتیرول
Finished
۱۶:۳۰
گوبیو 1910
۱
۲
Carpi FC 1909
Finished
۱۶:۳۰
Reggio Audace FC
۳
۱
تریستینا کالسیو
Finished
۱۶:۳۰
FC Arzignano Valchiampo
۱
۱
مودینا
Finished
۱۹:۰۰
فرمانا
۰
۱
Imolese Calcio
Finished
۱۹:۰۰
پیاچنزا ۱۹۱۹
۲
۱
ویکنزا کالسیو
Finished
۱۹:۰۰
  Germany Amateur بوندسلیگا، زنان
دیوسبرگ
۲
۱
Bayer 04 Leverkusen
Finished
۱۵:۳۰
یو اس وی جنا
۱
۷
اس.جی.اس اسن
Finished
۱۵:۳۰
سند
۳
۰
فرانکفورت
Finished
۱۵:۳۰
تورباین پوتسدام
۴
۵
اس سی فرایبورگ
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Serie C, Girone A
کارارو کالسیو
۳
۰
US Pergolettese 1932
Finished
۱۶:۳۰
Calcio Lecco 1912
۱
۳
US Pianese
Finished
۱۶:۳۰
اولبیا کالسیو
۰
۱
Aurora Pro Patria 1919
Finished
۱۶:۳۰
آلساندریا کالسیو
۱
۱
Como 1907
Finished
۱۹:۰۰
جیانا ارمینیو
۲
۱
Novara Calcio
Finished
۱۹:۰۰
مونزا
۱
۰
آلبینولف
Finished
۱۹:۰۰
رناته
۳
۰
AC Gozzano
Finished
۱۹:۰۰
روبور سینا
۱
۱
آرزو
Finished
۱۹:۰۰
  Italy سری سی ، یخش سی
کالسیو کاتانیا
۱
۰
AZ Picerno
Finished
۱۶:۳۰
Potenza Calcio
۱
۰
ترامو کالسیو
Finished
۱۶:۳۰
رنده
۰
۱
Cavese 1919
Finished
۱۶:۳۰
ویرتوس فرانساویلا کالسیو
۶
۲
US Vibonese Calcio
Finished
۱۶:۳۰
SSC Bari
۲
۰
Ternana Calcio
Finished
۱۹:۰۰
کاسرتانا
۱
۱
سیکولا لئونزیو
Finished
۱۹:۰۰
پاگانیس کالسیو 1926
۳
۱
AS Avellino 1912
Finished
۱۹:۰۰
FC Rieti
۰
۱
مونوپولی
Finished
۱۹:۰۰
AS Viterbese Castrense
۱
۰
بیسکیگلی
Finished
۱۹:۰۰
  International CONCACAF Nations League C, Group B
British Virgin Islands
-
-
Bonaire
inprogress
۲۲:۳۰
  Chile دسته برتر
هیگینز
۱
۲
یونیورسیداد د کانسپسیون
Finished
۱۹:۰۰
  Venezuela دسته دوم
یاراکای
-
-
لیبرتاردو
inprogress
۲۳:۰۰
دپورتیوو پاتره
-
-
یاراکایانوس
inprogress
۲۳:۰۰
Fundacion Aifi
-
-
انگوستورا
inprogress
۲۳:۳۰
  Spain دسته افتخار جوانان - گروه 5
رئیو مجدداوندا
-
-
رئال مادرید
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Denmark دسته 1
وندسیسل
۱
۱
Naestved BK
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Amateur لیگ منطقه ای جنوب شرق
FC Giessen
۰
۳
یو ال ام 1846
Finished
۱۶:۳۰
  Norway دسته دوم، گروه 1
براین
۱
۰
ناردو
Finished
۱۶:۳۰
ویدار
۱
۳
Levanger
Finished
۱۶:۳۰
ستجوردالس/بلینک
۲
۳
Fredrikstad FK
Finished
۱۶:۳۰
هودد ال
۰
۲
اگرسوند
Finished
۱۷:۰۰
برتواگ
۶
۴
Sola FK
Finished
۱۷:۳۰
  Uruguay دسته برتر، کلاسورا
Cerro Largo FC
-
-
یوونتود دی لاس پیدراس
Cancelled
۲۲:۳۰
لیورپول مونتویدو
-
-
رامپلا جونیور
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
کرو
-
-
ریور پلیت
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
ریسینگ کلاب مونتی ویدیو
-
-
پنارول مونتویدیو
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Austria Amateur Eliteliga Vorarlberg
SC Rothis
۲
۰
SCR Altach Youth
Finished
۱۷:۳۰
ولفورت
-
-
VfB Hohenems
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Mexico Copa MX, Group 8
پوتروس یوییم
۰
۰
اونام پوماس
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Copa FGF
Sport Club Gaucho Passo Fundo RS
-
-
Associacao Esportiva E Recreativa Santo Angelo RS
Finished
۲۱:۳۰
  Greece لیگ فوتبال
دوکسا دراماس
-
-
اپولون لاریساس
Cancelled
۱۶:۳۰
Apollon Smyrnis
-
-
اپولون پونتو
Cancelled
۱۶:۳۰
پاناچاکی 2005
-
-
کارایسکاکیس
Cancelled
۱۶:۳۰
AO Platanias
-
-
آوک-کیسامیکوس
Cancelled
۱۶:۳۰
APO Levadeiakos FC
-
-
A.o. Kassiopi
Cancelled
۱۶:۳۰
PAS Giannina
-
-
ارگوتلیس
Cancelled
۱۶:۳۰
  Greece 3rd League, Group 5 (4)
AE Kifisias
۲
۱
Agioi Anargyroi
Finished
۱۶:۳۰
  USA USL, League One, Playoffs
Lansing Ignite FC
۰
۱
Greenville Triumph SC
Finished
۰۲:۳۰
North Texas SC
۲
۰
Forward Madison FC
Finished
۰۳:۳۰
  Norway تاپسرین،بانوان
لین
۴
۵
ارنا - بیورنار
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark دسته دوم، گروه 2
رینگکوبینگ
۱
۳
آرهوس فریمد
Finished
۱۵:۳۰
گلادساکس
۰
۱
جامربوگت
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey Amateur لیگ ، گروه کیرمیزی
Kardemir Karabukspor
۰
۲
تازلسپور
Finished
۱۵:۰۰
Ankara Demirspor
۲
۰
Van Buyuksehir Belediyespor
Finished
۱۵:۰۰
  Turkey Amateur لیگ، گروه بیاز
Hekimoglu Trabzon
۱
۴
زونگولداک کومورسپور
Finished
۱۴:۳۰
پندیک اسپور
۰
۰
آفجیت آفیونسپور
Finished
۱۵:۳۰
  Norway دسته دوم، گروه 2
Senja
۲
۰
فزام لارویک
Finished
۱۴:۳۰
الوروم
۲
۲
آلتا
Finished
۱۵:۳۰
ام جولنر
۳
۲
Sotra SK
Finished
۱۵:۳۰
اود
۲
۱
بائریوم
Finished
۱۷:۳۰
  Russia پی اف ال،مرکزی
Fc Khimki-m
۲
۱
استروژینو مسکو
Finished
۱۳:۳۰
  Ukraine لیگ دوم
Krystal Kherson
-
-
ریل فارما اودسا
Finished
۱۳:۳۰
بوکوینا چرنفسی
۰
۱
Dinaz Vyshgorod
Finished
۱۵:۳۰
پودیلیا خملنیتسکی
۳
۰
Fc Uzhgorod
Finished
۱۵:۳۰
Alliance Lypova Dolyna
۰
۱
VPK Agro Magdalinovka
Finished
۱۶:۰۰
  Philippines لیگ فوتبال فیلیپین
Mendiola Fc
-
-
گلوبال سبو
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
  Romania لالیگا۱ زنان
Piros Security Arad
-
-
Universitatea Galati
Finished
۱۱:۳۰
  Hong Kong دسته دوم
کوونگ وا
-
-
Lucky Mile
بازی شروع نشده است
۱۱:۰۰
  Paraguay دسته دوم
کلوب فرناندو د لادمورا
-
-
Independiente Fbc
inprogress
۲۳:۰۰
فولگنسیو یگروس
-
-
جنرال کابالرو
inprogress
۲۳:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید